Crash Bandicoot 4 je zrejme hotová vec

Roman Kraus 1
Crash Bandicoot 4

Tak toto je nečakané, ale veľmi vítané! Vyzerá to, že sa na nás v pondelok (22.6.) chystá oznámenie Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Activision a Toys for Bob majú na pondelok očividne naplánované odhalenie novej hry prostredníctvom digitálnej akcie Summer Game Fest Geoffa Keighleyho. Aspoň to teda tvrdí analytik Daniel Ahmad. Taiwanská ratingová agentúra zrejme prezradila, že sa bude toto chystané oznámenie týkať práve Crasha Bandicoota.

Na svojich stránkach uverejnila rating Crash Bandicoot 4: It’s About Time pre PS4 a Xbox One. Hra by mala tak vyjsť ešte tento rok a to pred vydaním next-gen konzolí. Activision navyše rozoslal niektorým novinárom puzzle s tématikou Crasha Bandicoota, ako môžete vidieť z obrázkov nižšie.

Zdroj: Ratingová agentúra

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

VIDEO • DIRT 5 gameplay z režimu kariéry

Po textovom priblížení módu kariéry v DIRT 5 tu máme aj názornú ukážku gameplay-u. Sprevádza ňou lead dizajnér hry, Michael Moreton. O autorovi Roman Kraus Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja… Milujem hry, nenávidím väčšinu herného […]
DIRT 5