Mafia 2

Definitívne verzie Mafia II a III zadarmo pre majiteľov originálov

Od odhalenia bližších detailov o Mafia Trilogy som očakával trocha viac, ale aspoň mám menej práce… V podstate všetko sme sa dozvedeli v predstihu a úplne stačí, ak si prečítate môj nedávny “Všetko čo zatiaľ vieme” článok. Pekný informačný čriepok ale je, že sa majitelia pôvodných verzii Mafie II a Mafie III dočkajú ešte dnes bezplatného upgradu.

No a ešte aby nie, keďže v Mafii III: Definitive Edition nie sú žiadne novinky okrem pridaných DLC a remaster Mafie II tiež nevyzerá o moc lepšie ako pôvodná PC verzia. Na Steame má remaster druhého dielu niečo okolo 45 GB.

Stále platí, že Mafia: Definitive Edition, teda remake prvého dielu, vychádza 28.8. Dovtedy dostaneme šancu dohrať dvojku a trojku. Uvidím, čo sa bude dať o remaku jednotky ešte pozháňať, ale príliš veľa nového sme sa naozaj nedozvedeli. Dokonca ani Cenega sa zatiaľ neozvala ohľadom toho českého dabingu. České titulky sú v podstate istota.

AKTUALIZÁCIA: Český dabing pre remake prvej Mafie bol práve potvrdený!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=ypPHHj5eDbA&width=820[/embedyt] [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=iVQj4JzEBu0&width=820[/embedyt]

Zdroj: MafiaGame.com

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Become a patron at Patreon!