NHL 21 nevyjde na nové konzole, ale bude na nich fungovať verzia pre tie staré

Roman Kraus
NHL 21

EA Sports prišlo s prvými informáciami o NHL 21. Nesú sa však skôr v negatívnom zmysle. V prvom rade je nutné podotknúť, že nový ročník NHL vyjde tento rok o mesiac neskôr ako to býva u série zvykom. Miesto v septembri, sa hokejoví fanúšikovia dočkajú až v októbri. Prvé gameplay zábery si budeme môcť prezrieť koncom augusta.

Potvrdené boli aj dohady, že by sme sa tento rok nemuseli dočkať vynovenej next-gen verzie hry. Je tomu naozaj tak. NHL 21 vyjde len na PS4 a Xbox One. Ak si budete chcieť NHLko zahrať na PS5 alebo Xbox Series X, budete si musieť kúpiť old-gen verziu hry a na svojom novom stroji ju spustiť v režime spätnej kompatibility. Tým sa samozrejme potvrdilo aj to, že sa hráči na PC opäť nového hokeja nedočkajú. Zaujímavá správa pre Slovákov… No dobre, tak skôr asi len pre Bratislavčanov, je fakt, že sa v hre objaví aj tím Bratislava Capitals, vďaka jeho prestupu do nadnárodnej EBEL ligy.

Zdroj: EA Sports

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

VIDEO • Ukážka gameplayu Mafia: Definitive Edition

https://youtu.be/6Ng6Gc1Vn6g Gameplay Mafia: Definitive Edition nám mal byť sprostredkovaný Hangarom 13 až v neskorších dnešních hodinách. Ako to ale býva zvykom, na YouTube unikol skôr. O autorovi Roman Kraus Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja… Milujem […]
Mafia: Definitive Edition