Mafia: Definitive Edition umožní znížiť agresivitu polície

Roman Kraus
Mafia: Definitive Edition

Remake prvej Mafie, Mafia: Definitive Edition, ponúkne hráčom možnosť nastaviť si agresivitu polície podľa svojich preferencii. Všetci vieme, že policajti v pôvodnej Mafii neboli žiadny babráci. Okamžite po vás vyštartovali aj pri sebamenšom prekročení rýchlosti alebo jazde na červenú. To síce je realistické, ale pre mnohých nie zrovna zábavné.

Hangar 13 sa tak rozhodol do remaku pridať možnosť prepínania medzi klasickou políciou a viac benevolentnou. Okrem tohoto zjednodušenia bude hráčom k dispozícii aj celá rada ďalších úprav náročnosti hry. Jednou z nich bude napríklad možnosť voľby medzi simulačným jazdným modelom a viac arkádovým. Bude ale možné aj všetko ponechať bez zmeny a užiť si Mafiu tak, ako v roku 2002.

Zdroj: PC Gamer

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

Maskot Segy z 80. rokov, Alex Kidd, hlási návrat

V celom tom humbuku okolo nedávnych prezentácii a akcii možno zanikla informácia, že sa chystá vydanie hry Alex Kidd in Miracle World DX. Pýtate sa, prečo by to mala byť podstatná informácia? Možno už mnohí zabudli, ale Alex Kidd bol jeden z prvých maskotov Segy. Až po čase ho predčil […]
Alex Kidd in Miracle World DX