Polda 7 prekonal svoj finančný cieľ za jeden deň

Roman Kraus
Polda 7

Polda 7 sa stane skutočnosťou! Siedme pokračovanie populárnej českej adventúry úspešne prekonalo svoj finančný cieľ na crowdfundingovej stránke HitHit. Cieľ si štúdio Zima Software stanovilo na 400 000 kč, teda niečo okolo 15 000 eur. Aktuálne je vyzbieraných už 24 000 eur a kampaň ešte potrvá 43 dní.

Séria sa preslávila najmä svojim hviezdnym českým dabingom. Dobrou správou je, že aj Polda 7 neupustí z tejto tradície. Už prisľúbili účasť na dabovaní hviezdy ako Luděk Svoboda, Jiří Lábus, Martin Dejdar, Bohdan Tůma alebo Valeria Zawadska. Hra by mala vyjsť ku koncu roka 2021. Zima Software by nového Poldu radi uviedli na trh pred Vianocami.

Zdroj: HitHit

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

Mafia: Definitive Edition umožní znížiť agresivitu polície

Remake prvej Mafie, Mafia: Definitive Edition, ponúkne hráčom možnosť nastaviť si agresivitu polície podľa svojich preferencii. Všetci vieme, že policajti v pôvodnej Mafii neboli žiadny babráci. Okamžite po vás vyštartovali aj pri sebamenšom prekročení rýchlosti alebo jazde na červenú. To síce je realistické, ale pre mnohých nie zrovna zábavné. Hangar […]
Mafia: Definitive Edition