Star Wars: Squadrons ponúkne príbeh, multiplayer aj podporu VR

Roman Kraus
Star Wars: Squadrons

Tak ako sme v piatok avizovali, tak sa aj stalo. EA spoločne so štúdiom Motive a s Lucasfilm oznámili svoju novú Star Wars hru – Star Wars: Squadrons. Prvý trailer naznačuje prítomnosť singleplayeru aj multiplayeru. Multiplayer by mal dokonca podporovať aj cross-play, čiže možnosť hrať s hráčmi z iných platform (PC s PS4, PS4 s Xboxom atď.).

Vlastníkov VR headsetov ale najviac poteší informácia, že Star Wars: Squadrons bude plne podporovať hranie vo virtuálnej realite. Hra vyjde 2. októbra tohto roka a to na PC (Origin, Steam aj Epic Games Store), PS4 a Xbox One. Predávať sa bude za 40 eur a predobjednať si ju môžete už teraz. Ale nerobte to.

Bližšie detaily a plnohodnotný gameplay uvidíme už v noci zo štvrtka na piatok vrámci akcie EA Play Live.

Zdroj: EA

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

ZÁZNAM • Guerrilla Collective 2020 (Deň 3)

https://www.youtube.com/watch?v=CuzUZb0p9xE Popri PC Gaming Show a Future Games Show sa udiala aj ďalšia videoherná digitálna akcia. Guerrilla Collective nám prináša novinky prevážne o indie tituloch. Tu je jej posledný 3. deň. O autorovi Roman Kraus Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja… […]
Guerrilla Collective 2020