Druhá skladba z nadchádzajúceho albumu thrash-metalovej skupiny Exodus (Persona Non Grata) s názvom Clickbait je tu. Podľa môjho názoru o niečo slabší song, ako skôr vydaný The Beatings Will Continue.
Nesedí mi výber štýlu bubnovania. Ako by sa Tom Hunting silou-mocou snažil odpútať od klasického thrashového “polka” beatu. Občas je lepšie nad tým príliš nepremýšľať a robiť to, čo funguje. Mám z toho podobný pocit ako pri väčšine skladieb z albumu Ballistic, Sadistic od Annihilator.
Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja, že? Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov… Stačí?!