GTA Trilogy: Definitive Edition

Netrvalo to dlho a móderi už začali opravovať prvé grafické problémy s PC verziou GTA Trilogy: Definitive Edition. Ako som už spomínal vo svojej recenzii, všetky tri remastery majú veľmi zle implementovaný efekt dažďa. Ku všetkým trom už sa stihli priebežne dostať spomínaný móderi a dážď značne poupravili. Vďaka väčšej transparentnosti efektu už dážd nepôsobí tak rušivo.

Okrem dažďa už prišlo aj na prinavrátenie chýbajúcich skladieb z rádiových staníc vo Vice City či zmeny “Busted”, “Wasted” a menu obrazoviek (môžete sťahovať TU). Toto všetko sa deje len nedávno potom, čo Take-Two (vlastník Rockstar Games) varoval móderov, že nebudú tolerovať úpravy starších dielov série GTA. Je vidieť, kto má sériu naozaj rád a komu ide len o peniaze. Klobúk dole pred modding komunitou.

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

Od Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...