GTA Trilogy: The Definitive Edition

Prvý plnohodnotný trailer remastera GTA: The Trilogy ukazuje gameplay zábery z vylepšených edícii GTA III, Vice City a San Andreas. Popri tom sme sa dozvedeli aj presný dátum vydania. Kolekcia vyjde na PC, PS4/PS5, Xbox One/Series a Nintendo Switch 11. novembra. Tento dátum platí pre všetky digitálne verzie hry. Ak chcete zakúpiť fyzickú edíciu, budete si musieť počkať do 6. decembra.

Digitálne ceny nakoniec nie sú až tak katastrofálne, ako sa očakávalo, no to isté nemusí platiť o fyzických verziách kolekcie. Každopádne za digitálnu verziu zaplatíte klasických 60 eur. Skvelé správy mám ale pre predplatiteľov Xbox Game Pass. Jedna tretina kolekcie (presnejšie GTA: San Andreas) sa totiž objaví v predplatnom okamžite po svojom vydaní 11. novembra. Podobne na tom bude aj služba PS Now, ktorá ale u nás zatiaľ nefunguje. Tam sa zase 7. decembra objaví GTA III.

Zoznam zlepšení v Definitive Edition
Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

Od Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...