Godzilla vs. Kong

V strede júna sme sa dozvedeli nepríjemnú správu, že na očakávaný boj dvoch legendárnych monštier Godzilla vs. Kong, si budeme musieť kvôli svetovej zdravotnej situácii počkať o niečo dlhšie. Vstúpiť do kín film plánoval 21. mája 2021, no vyzerá to tak, že Legendary a Warner Bros. požmurkávajú po možnosti nečakať na otvorenie kín a film odpremiérovať na jednej zo streamovacích služieb. Podobne, ako učiní s filmom Wonder Woman 1984.

Netflix za práva na streamovanie Godzilla vs. Kong ponúkol viac ako 200 miliónov dolárov, no podľa dostupných informácii bola táto čiastka odmietnutá. WarnerMedia má vraj totiž v pláne film hodiť na svoju vlastnú streamovaciu platformu HBO Max. V hre by mohol byť aj Apple TV, no skôr než streamovanie v cene predplatného, by som to v jeho prípade videl na klasické jednorázové zakúpenie na iTunes. Takmer všetky filmy sa skôr či neskôr na iTunes objavia, no nebýva zvykom naň film vpustiť zároveň s premiérou v kinách (alebo v tomto prípade na streamovacej službe). Na iTunes sa filmy dostávajú až po nejakom čase, najčastejšie pri príležitosti vydania na DVD a Blu-ray nosičoch.

Zdroj: Bloody Disgusting

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

Od Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...