Prince of Darkness

Skvelý pozabudnutý horor Prince of Darkness od legendárneho Johna Carpentera sa objaví na 4K Blu-ray nosičoch prostredníctvom vydania zberateľskej edície. V kolekcii od firmy Scream Factory nájdeme ako spomínaný 4K Blu-ray, tak aj klasický Blu-ray disk z pôvodnej Blu-ray zberateľskej edície z roku 2013.

Medzi bonusovým obsahom sa nachádzajú rozhovory s režisérom Carpenterom, rockovou hviezdou Alice Cooper a obsiahnutý je aj vynovený 7.1 Dolby Atmos zvuk či obrazová funkcia HDR. Film s božským Donaldom Pleasenceom si prvý krát v 4K rozlíšení pozrieme 19. januára 2021. Ak si collectorku objednáte priamo z weboviek ShoutFactory.com, dostanete na výber z dvoch verzii. Jedna s limitovaným plagátom za 35 dolárov a tá druhá s plagátom a hudobnou platňou s Carpenterovými skladbami z filmu za 59 dolárov.

Zdroj: Bloody Disgusting

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

By Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...