Metallica pracuje v karanténe na novom albume

Roman Kraus
Metallica

Úžasné správy pre všetkých fanúšikov metalu. Thrash metalová legenda Metallica chystá počas svojej karantény materiál pre nový album. Potvrdil to bubeník kapely Lars Ulrich. V rozhovore so švédskym moderátorom talk show povedal, že si členovia skupiny medzi sebou posielajú rôzne nápady a že sa po dlhšej dobe “kreatívne spojili” .

Pre komunikáciu využívajú e-mail, ale aj videohovory prostredníctvom Zoomu. Lars taktiež prirovnal ich snaženie o novú hudbu ku sólo projektom iných umelcov. Upozorňoval najmä na to, že pri skupine akou je Metallica, je tvorba nových skladieb beh na dlhú trať. Všetky články kapely musia byť s koncovým produktom ztotožnené a každá pripomienka je braná do úvahy. V máji Metallica vydala inovovanú verziu svojho hitu ‘Blackened‘ z albumu ‘And Justice for All’ a od toho momentu neutíchajú špekulácie o novom albume. Vyzerá to, že sa skôr či neskôr naozaj dočkáme.

Zdroj: Loudwire

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!
Next Post

Cyberpunk 2077 znova odložený, tentokrát na november

Dátum vydania očakávanej open-world akcie od CD Projekt RED, Cyberpunk 2077, sa opäť posúva. Tentokrát na 19. november 2020. Správy spred dvoch mesiacov sa tak nepotvrdili. V nich sa hovorilo o tom, že vývoj hry pokračuje podľa očakávaní a ďalší odklad sa už neplánuje. Cyberpunk 2077 mal vyjsť už 17. […]
Cyberpunk 2077