Metallica

Úžasné správy pre všetkých fanúšikov metalu. Thrash metalová legenda Metallica chystá počas svojej karantény materiál pre nový album. Potvrdil to bubeník kapely Lars Ulrich. V rozhovore so švédskym moderátorom talk show povedal, že si členovia skupiny medzi sebou posielajú rôzne nápady a že sa po dlhšej dobe “kreatívne spojili” .

Pre komunikáciu využívajú e-mail, ale aj videohovory prostredníctvom Zoomu. Lars taktiež prirovnal ich snaženie o novú hudbu ku sólo projektom iných umelcov. Upozorňoval najmä na to, že pri skupine akou je Metallica, je tvorba nových skladieb beh na dlhú trať. Všetky články kapely musia byť s koncovým produktom ztotožnené a každá pripomienka je braná do úvahy. V máji Metallica vydala inovovanú verziu svojho hitu ‘Blackened‘ z albumu ‘And Justice for All’ a od toho momentu neutíchajú špekulácie o novom albume. Vyzerá to, že sa skôr či neskôr naozaj dočkáme.

Zdroj: Loudwire

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

Od Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...