Epic Games + Harmonix

Epic Games si na svoje konto pripisuje ďalšiu akvizíciu známeho herného štúdia. Tentokrát pod svoje krídla vzal Harmonix, ktorý sa preslávili svojimi populárnymi rytmickými hrami zo sérii Guitar Hero a Rock Band. Ich aktuálne podporované hry Rock Band 4 a Fuser (kde sa stávame DJ-om) by nemali nič meniť a pokračujú v zabehnutých koľajach. To znamená, že stále môžeme rátať s novými songmi do RB4 v podobe platených DLC. Nové inštrumenty však očakávať nemôžeme. Tých funkčných je akútny nedostatok a ceny na eBayi radikálne stúpajú.

S Epicom vraj Harmonix plánuje spolupracovať na “hudobných cestách a hrateľnosti pre Fortnite” (musical journeys and gameplay for Fortnite). Ani srnka netuší, čo tým chcel básnik povedať, ale skrátka budú niečo bastliť do Fortnitu. To nám zatiaľ musí stačiť.

Zdroj: Harmonix

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

Od Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...