Robert Pattinson - Batman

Pripravovaný film Batman (2021), po stopke kvôli pandémii, pokračuje vo svojej produkcii, ale nevyzerá to s ním zrovna najlepšie. Na povrch internetu totiž vyplávali informácie z natáčania, ktoré poukazujú na rozchádzajúce sa názory herca Roberta Pattinsona a režiséra Matta Reevesa. Zatiaľčo Pattinson si Batmana predstavuje skôr štíhleho, využívajúceho skôr svoj intelekt ako svaly, Reeves chce mať z Batmana nepriateľov-drtiacu mašinu.

Už dlhšie bolo známe, že hviezdny herec odmietal posilňovať. Počas karentény vraj ledva zopárkrát zodvihol činku. Režérovi Pattinsonov prístup ku stvárneniu svojej postavy lezie na nervy a vraj sa už nemôže dočkať, kedy film dokončí. Čas je neúprosný a vydanie odkladať nechcú. Reeves je ale poriadne prísny a požaduje, aby bol každý záber dokonalý. Vraj hercov necháva jednotlivé scény opakovať kľudne aj 50-krát, kým nie je spokojný. Dúfajme, že sa nezhody nepodpíšu na výslednom filme, pretože ten prvý trailer nebol vôbec zlý.

Zdroj: Moviezone

Páčil sa vám článok? Zvážte podporu cez Patreon!

By Roman Kraus

Väčšina redaktorov si vždy niečo pekného o sebe napíše do ich autorského profilu, takže asi by som mal aj ja... Milujem hry, nenávidím väčšinu herného priemyslu, rád čítam knihy Rosamunde Pilcherovej pod sekvojami a ľúbim kŕmiť vtáčikov...